Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Organizator
Patronat honorowy

Polecamy

Ustawa o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego. Komentarz

Ustawa o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego. Komentarz
 

Bogdan Fischer, Agnieszka Piskorz-Ryń, Marlena Sakowska-Baryła, Joanna Wyporska-Frankiewicz

Cena: 188,00 zł

Zamów
 

Skrzydła IT w Administracji 2017 rozdane!

03-04-2017

29 marca 2017 r. nagrodzono najlepsze projekty informatyczne realizowane przez instytucje publiczne. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Zakopanem podczas pierwszego dnia IV Forum Kierowników IT w Administracji.

 

- Już po raz trzeci nagrodziliśmy projekty informatyczne, które pod względem sposobu wdrożenia i osiągniętych wymiernych korzyści mogą stanowić wzór do naśladowania. Chcieliśmy w ten sposób wyróżnić instytucje, które poprzez zrealizowane projekty ułatwiły dostęp do usług publicznych, poprawiły jakość obsługi oraz komunikację nie tylko z klientami, ale również z innymi podmiotami administracji publicznej - powiedział Jacek Orłowski, redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”, organizatora Skrzydeł.

 

Do tegorocznej edycji nagrody zgłoszono około 150 projektów wdrożonych w okresie od 1 lutego 2015 r. do 31 stycznia 2017 r. Wszystkie zostały zweryfikowane przez redakcję „IT w Administracji” i przekazane pod obrady kapituły, która – po przeanalizowaniu zgłoszonych projektów – przyznała nagrody w pięciu kategoriach. Własne wyróżnienie przyznało ponadto Ministerstwo Cyfryzacji, honorowy patron Skrzydeł.

 

Poznaj laureatów nagrody Skrzydła IT w Administracji 2017 »

« Powrót
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
© 2017 PRESSCOM Sp. z o.o.